Urządzenia fiskalne
Wybór odpowiedniego urządzenia fiskalnego, powinien być dopasowany do charakteru Twojej pracy. Na pewno znajdziesz urządzenie odpowiednie dla siebie, ponieważ oferujemy bogate portfolio produktów. Zaczynając od małych, przenośnych kas i drukarek, poprzez stacjonarne kasy jednostanowiskowe, do zaawansowanych funkcjonalnie drukarek. Oczywiście wszystkie spełniają wymogi Ministerstwa Finansów i są dopuszczone do rejestrowania sprzedaży na Polskim rynku.

 

Urządzenia fiskalne


Drukarki fiskalne

Drukarki sprawdzą się w sieciach usług, takich jak prywatne przychodnie, duże kancelarie prawne, apteki itp. Urządzenia pracują w systemie z komputerem i specjalistycznym oprogramowaniem.
 

Zobacz inne drukarki

Urządzenia przenośne

Zobacz najmniejsze urządzenia fiskalne na rynku, które bez trudu zmieszczą się w Twojej podręcznej torbie. Małe wymiary, wytrzymała bateria, prosta obsługa i nowoczesny design.


Zobacz inne urządzenia:
 

Kasy stacjonarne

Mała, stacjonarna kasa fiskalna do Twojego biura, gabinetu lub kancelarii. Ergonomiczna klawiatura i intuicyjny interfejs użytkownika sprawiają, że kasa jest bardzo prosta w obsłudze.  

ZAPRASZAMY ul. PRUSA 44, WROCŁAW, tel +48 601721161, +48 609614402