Serwis
  
  

Szanowni Państwo! W pierwszych słowach pragniemy podziękować za odwiedzenie naszej strony. Mamy nadzieję, że zaprezentowana na niej oferta handlowa sprosta Państwa wymaganiom. 

Jesteśmy dystrybutorem drukarek i kas firmy Posnet, Novitus, Innova, Elzab - zajmujemy się tylko najlepszymi urządzeniami jakie są dostępne na rynku wychodzimy z założenia że podobnie jak w motoryzacji , można jeździć Fiatem 126 jednak wiemy że nasi klienci bardziej będą zadowoleni z jazdy Mercedesem .

Dlatego tez po wieloletnim doświadczeniu z sprzedażą i serwisem „niszowych” tanich kas postawiliśmy na sprawdzone bezawaryjne urządzenia tych  firm.

Dział handlowy pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 i w soboty od 8.00 do 13.00, natomiast serwis oferuje swoje usługi 24 godziny na dobę. Nasze działania cechuje rzetelność, szybkość i profesjonalizm. Posiadamy wielu zadowolonych klientów dla których świadczymy usługi serwisowe.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu, które podparte jest odpowiednimi środkami finansowymi, jesteśmy w stanie sprostać nawet bardzo rozbudowanym wymaganiom klientów co do sposobu pracy ich jednostek handlowych.

Nasza firma samodzielnie wykonuje sieci strukturalne i monitoringu, dostarcza sprzęt fiskalny, wagowy i komputerowy,oraz terminali płatniczych wdraża oprogramowanie zgodne z potrzebami klienta. W przypadku, gdy planujecie Państwo otwarcie nowej działalności lub też modernizację/rozbudowę swojej dotychczasowej firmy, będziemy zobowiązani za umożliwienie nam złożenia satysfakcjonującej oferty handlowej.

Ponadto przy zakupie urządzeń fiskalnych w naszej firmie dostajesz nie tylko produkt ale i grawancje, serwis, szkolenie, etc. oraz pewność że posiadasz legalne urządzenie.

Sprzedajemy urządzenia tylko i wyłącznie fabrycznie NOWE!!! Posiadające ważne homologacje, spełniające wszelkie surowe wymagania Ministerstwa Finansów. 

Obiecujmy, że żadne zapytanie nie pozostanie bez naszej odpowiedzi. W przypadku podjęcia decyzji o rozpoczęciu współpracy z naszą firmą zobowiązujemy się do załatwienia wszelkich formalności z tym związanych.

Równocześnie, jako podziękowanie za obdarzenie naszej firmy zaufaniem, przygotujemy dla Państwa specjalną ofertę handlową, która obowiązywać będzie przez 12 miesięcy od momentu rozpoczęcia z nami współpracy.

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numery:

601 72 11 61, 609 61 44 02

 mail: biuro@nesso.info

 

ZAPRASZAMY ul. PRUSA 44, WROCŁAW, tel +48 601721161, +48 609614402